Моментално работиме на планирано одржување на продавницата.
Ви благодариме на вашата доверба и разбирање.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

alati.mk © 2023. UKION SHOPS