КЛЕШТИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Папагалка 560mm Папагалка 560mm
Поголем капацитет за фаќање, но многу помала тежина од споредливите клучеви за цевки. Брзо прилаг..
9.790 ден.
без ДДВ: 8.297 ден.
Папагалка 400mm Папагалка 400mm
Поголем капацитет за фаќање, но многу помала тежина од споредливите клучеви за цевки. Брзо прилаг..
5.920 ден.
без ДДВ: 5.017 ден.
Папагалка 250mm Папагалка 250mm
Притиснете го копчето за прилагодување на работното парче. Фино прилагодување за оптимално прилагод..
2.442 ден.
без ДДВ: 2.069 ден.
Клешти за кабел папучи 230mm Клешти за кабел папучи 230mm
Со навојни отвори за сечење бакарни и месинг завртки со навој M 2,6 / M 3 / M 3,5 / M 4 и M 5. За..
2.487 ден.
без ДДВ: 2.108 ден.
Цвицангла 160mm Цвицангла 160mm
Со издолжен раб. Незаменлив дијагонален секач за разновидна употреба. Висококвалитетен ма..
3.219 ден.
без ДДВ: 2.728 ден.
Цвицангли 160mm Цвицангли 160mm
Со издолжен раб. Незаменлив дијагонален секач за разновидни употреба. Висококвалитетен ма..
2.341 ден.
без ДДВ: 1.984 ден.
Шпицангла 200mm. Шпицангла 200mm.
Еластични врвови: димензионално стабилни дури и кога се извиткани. Толерантни на изобличување, ел..
3.511 ден.
без ДДВ: 2.975 ден.
Шпицангла 160mm Шпицангла 160mm
Погоден за пофино фаќање и работа со сечење. Полуокругли, долги, заострени вилици. Прекло..
2.194 ден.
без ДДВ: 1.859 ден.
Моторцангла 180mm Моторцангла 180mm
Со зони за фаќање за рамен и кружен материјал, погоден за секакви употреба. Со рабови за сечење з..
2.780 ден.
без ДДВ: 2.356 ден.
Моторцангла 180mm Моторцангла 180mm
Со зони за фаќање за рамен и кружен материјал, погоден за секакви употреба. Со рабови за сечење з..
1.902 ден.
без ДДВ: 1.612 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS