ДИГАЛКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Двостолбна дигалка 4t 400V Двостолбна дигалка 4t 400V
Дигалката има капацитет до 4t. Силната конструкција на дигалката и рачното отклучување на за..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Двостабилна дигалка 4t автоматско заклучување 400V Двостабилна дигалка 4t автоматско заклучување 400V
Силните столбови и сигурен хидрауличен систем овозможуваат носивост до 4000 kg. Дигалката е опрем..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Клоцни пар за потпирање автомобил 3t
Комплет од две основи за автомобили и други возила со индивидуална носивост од 3000 kg и максим..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Електрична дигалка 3,5t. 230V Електрична дигалка 3,5t. 230V
Работа со 24V контролна единица - далечински мин. 1 метар од најблиската платформа. Четири хидрау..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Крос моторен носач 0,5t Крос моторен носач 0,5t
Уредот е наменет за отстранување на моторот од автомобили и камиони. Совршен за домашна гаража и ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Дигалка за манувач 500kg Дигалка за манувач 500kg
Стојалка за менувачи со хидрауличен дигалка со носивост од 500 kg. Работи и при кревање менувачи,..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Нископрофилна дигалка за возила 3t
Едноставната хидраулична подна дигалка (крокодил) од марката LINCOS со минимална висина од 13,5 cm е..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Нископрофилна дигалка за возило 3t Нископрофилна дигалка за возило 3t
Хидрауличната подна дигалка (крокодил) од брендот LINCOS со минимална висина од 8,5 cm е идеална ала..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS