ОДВРТУВАЧИ РАМНИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Одвртувач ударен 5,5х100 Одвртувач ударен 5,5х100
Произведени од специјален хром ванадиум челик. Одвртувачот содржи магнетен дел на врвот..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Одвртувач рамен 3х75 Одвртувач рамен 3х75
Рамен одвртувач со магнетен дел на врвот и со удобна ерго дршка.   ..
90 ден.
без ДДВ: 76 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS