ОДРЖУВАЊЕ И ХИГУЕНА НА ВОЗИЛО

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Заптивен лепак 310ml црн мсполимер Заптивен лепак 310ml црн мсполимер
Температурен опсег: 23°C, 50% релативна влажност Време на застаклување: 15 минути универзален..
365 ден.
без ДДВ: 309 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS