1/4 TORX КЛУЧЕВИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Насаден клуч торкс Т20 1/4 Насаден клуч торкс Т20 1/4
Насаден клуч торкс 1/4, со цврстина од 58 до 60. Произведени од специјален хром ванадиу..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS