ОТСТРАНУВАЧ НА `РЃА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Отстранувач на корозија Oxim Protect Отстранувач на корозија Oxim Protect
Oxim Protect ефикасно ги олабавува заглавените, 'рѓосани завртки приклучоци на автомобили, камиони, ..
377 ден.
без ДДВ: 319 ден.
Спреј за отстранување на ‘рѓа Спреј за отстранување на ‘рѓа
Oxim Ultra ефикасно ги олабавува заглавените, 'рѓосани завртки приклучоци на автомобили, камиони, зе..
354 ден.
без ДДВ: 300 ден.
Отстранувач на ултра ‘рѓа 400mm Отстранувач на ултра ‘рѓа 400mm
Super-Crack Ultra ги олабавува тесните завртки без напор и недеструктивно во рок од неколку минути. ..
383 ден.
без ДДВ: 325 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS