СРЕДСТВА ЗА ЧИСТЕЊЕ

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Чистач за дпф филтер 400ml Чистач за дпф филтер 400ml
DPF100 е незапаливо средство за чистење без метали за растворање на наслаги на јаглерод и пепел во п..
1.947 ден.
без ДДВ: 1.650 ден.
Чистач за карбуратор 400ml Чистач за карбуратор 400ml
VC980 е специјално средство за чистење на системот за отстранување на типичната нечистотија и наслаг..
413 ден.
без ДДВ: 350 ден.
Чистач за електро контакти 400ml Чистач за електро контакти 400ml
TermClean ги чисти електричните контакти од лесна корозија и акумулации на нечистотија, што често до..
442 ден.
без ДДВ: 375 ден.
Спреј за отстранување силикон 400ml Спреј за отстранување силикон 400ml
Никогаш не го користете на обоени површини! Seal-Ex без напор ги отстранува запечатувачките соеди..
767 ден.
без ДДВ: 650 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS