АДИТИВИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Чистач за внатрешност на моторот 500ml
Моторот, ослободен од наслаги и нечистотија, и свежото масло, кое не е загадено од старата контамина..
442 ден.
без ДДВ: 375 ден.
Адитив за моторно масло 300ml Адитив за моторно масло 300ml
Normfest Motordicht ги регенерира гумените и пластичните заптивки на моторот и ја намалува потрошува..
365 ден.
без ДДВ: 309 ден.
Чистач на хладњак 250ml Чистач на хладњак 250ml
Чистачот на радијатори Normfest е концентрат за брзо и лесно чистење на кола за ладење, особено кај ..
348 ден.
без ДДВ: 295 ден.
Чистач за бензиски систем 300ml
Погоден за сите системи за вбризгување на бензин. Го чисти системот за вбризгување од остатоци ..
365 ден.
без ДДВ: 309 ден.
Чистач за дизел систем 300мл.
Тој дава доволно подмачкување на дизел горивото со низок сулфур и го зголемува квалитетот на палењет..
401 ден.
без ДДВ: 340 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS