СОПИРАЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Универзален чистач 600ml Универзален чистач 600ml
Овој квалитетен чистач кој содржи ацетон е идеален за брзо одмастување без остатоци и чистење на абе..
188 ден.
без ДДВ: 159 ден.
Универзален чистач 500ml Универзален чистач 500ml
Квалитетно средство за чистење без ацетон. Многу ефикасно ги отстранува маслото, нечистотијата,..
218 ден.
без ДДВ: 185 ден.
Универзален чистач 30l Универзален чистач 30l
Bremtec чисти и одмастува метал, стакло и керамика.  Ги отстранува абењето на влошките на со..
5.841 ден.
без ДДВ: 4.950 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS