1/2 НАСАДНИ КЛУЧЕВИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Крцкало телескоп 1/2 72 заби
Крцкало телескоп 1/2, со механизам од 72 заби, со удобна ерго дршка. Телото е изработено од ..
1.720 ден.
без ДДВ: 1.458 ден.
Насаден клуч ударен долг 1/2 10mm Насаден клуч ударен долг 1/2 10mm
Насаден клуч ударен долг 1/2, долг. Произведени од специјален хром молибтен челик Из..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Насаден клуч имбус M5 1/2 55mm 12А Насаден клуч имбус M5 1/2 55mm 12А
12 аголен клуч имбус 1/2, со тврдост од 58 до 60. Произведени од специјален хром ванади..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Насаден клуч торкс T20 1/2 55mm Насаден клуч торкс T20 1/2 55mm
Насаден клуч торкс T20 1/2, со тврдина од 58 до 60. Произведени од специјален хром вана..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Насаден клуч имбус X 4 1/2 55mm Насаден клуч имбус X 4 1/2 55mm
Насаден клуч имбус X 4, 1/2, со цврстина од 58 до 60. Произведени од специјален хром ва..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Насаден клуч имбус M5 1/2 100mm 12А Насаден клуч имбус M5 1/2 100mm 12А
Насаден клуч имбус М5, 1/2, 12 аголен, со цврстина од 58 до 60. Произведени од специјален&nb..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Клуч торкс Т20 1/2 100mm Клуч торкс Т20 1/2 100mm
Клуч торкс 1/2, со цврстина од 58 до 60. Произведени од специјален хром ванадиум челик...
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Клуч имбус X 4 1/2 100mm Клуч имбус X 4 1/2 100mm
Клуч имбус 1/2, со цврстина од 58 до 60. Произведени од специјален хром ванадиум челик...
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Зглобна рачка 1/2 380mm Зглобна рачка 1/2 380mm
Флексибилна рачка 1/2. Произведени од специјален хром ванадиум челик. Изработени спо..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
Продолжеток 1/2 125mm Продолжеток 1/2 125mm
Продолжеток 1/2. Произведени од специјален хром ванадиум челик. Изработени според ст..
260 ден.
без ДДВ: 220 ден.
Насаден клуч 1/2 8mm долг Насаден клуч 1/2 8mm долг
Насаден клуч 1/2, 6 аголен, долг. Произведени од специјален хром ванадиум челик. ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Насаден клуч 1/2 8mm Насаден клуч 1/2 8mm
Насаден клуч 1/2, 6 агли, краток. Произведени од специјален хром ванадиум челик. Изр..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS