СОЕДИНЕНИЈА ЗА ЗАПТИВАЊЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Спреј за отстранување силикон 400ml Спреј за отстранување силикон 400ml
Никогаш не го користете на обоени површини! Seal-Ex без напор ги отстранува запечатувачките соеди..
767 ден.
без ДДВ: 650 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS