1/4 ИМБУС КЛУЧЕВИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Насаден клуч имбус 3mm 1/4 Насаден клуч имбус 3mm 1/4
Насаден клуч имбус 1/4, цврстина од 58 до 60. Произведени од специјален хром ванадиум ч..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS