КЛУЧЕВИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сет комбинирани клучеви со крцкалка 8-22 13п. Сет комбинирани клучеви со крцкалка 8-22 13п.
Комплет комбиниран клуч со вилушка и тркалезна глава со рачен. Содржи 13 клучеви погодно распоред..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Комбиниран клуч 6mm Комбиниран клуч 6mm
Комбиниран клуч 6mm. Произведени од специјален хром ванадиум челик. Изработени споре..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Комбиниран клуч со крцкало зглобен 8mm Комбиниран клуч со крцкало зглобен 8mm
Комбиниран клуч со крцкало зглобен. Произведени од специјален хром ванадиум челик. И..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Комбиниран клуч со крцкало 6mm Комбиниран клуч со крцкало 6mm
Комбиниран клуч со крцкало. Произведени од специјален хром ванадиум челик, Изработен..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Сет торкс окаст 4п. Е-6-Е-24 Сет торкс окаст 4п. Е-6-Е-24
Сет торкс окаст 4 парчиња E6 x E8, E10 x E12, E14 x E18, E20 x E24 Произведени од специја..
1.360 ден.
без ДДВ: 1.153 ден.
Сет комбинирани клучеви 26п. 6-32mm Сет комбинирани клучеви 26п. 6-32mm
Сет комбинирани клучеви 26 парчиња 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22..
6.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
Сет комбинирани клучеви 12п. 6-22mm Сет комбинирани клучеви 12п. 6-22mm
Сет комбинирани клучеви 12 парчиња  6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24mm Произв..
2.350 ден.
без ДДВ: 1.992 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS