ДИГАЛКИ ЗА МЕНУВАЧИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Дигалка за манувач 500kg Дигалка за манувач 500kg
Стојалка за менувачи со хидрауличен дигалка со носивост од 500 kg. Работи и при кревање менувачи,..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS