ЧИСТАЧИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Чистач за дпф филтер 400ml Чистач за дпф филтер 400ml
DPF100 е незапаливо средство за чистење без метали за растворање на наслаги на јаглерод и пепел во п..
1.947 ден.
без ДДВ: 1.650 ден.
Адитив за моторно масло 300ml Адитив за моторно масло 300ml
Normfest Motordicht ги регенерира гумените и пластичните заптивки на моторот и ја намалува потрошува..
365 ден.
без ДДВ: 309 ден.
Средство за лепење на разладен систем 150ml Средство за лепење на разладен систем 150ml
Трајно и сигурно ги запечатува пукнатините. Компатибилен со антифриз и течности за ладење, неут..
318 ден.
без ДДВ: 269 ден.
Чистач за бензиски систем 300ml
Погоден за сите системи за вбризгување на бензин. Го чисти системот за вбризгување од остатоци ..
365 ден.
без ДДВ: 309 ден.
Чистач за дизел систем 300мл.
Тој дава доволно подмачкување на дизел горивото со низок сулфур и го зголемува квалитетот на палењет..
401 ден.
без ДДВ: 340 ден.
Активна пена за ентериер 600ml Активна пена за ентериер 600ml
Активна пена. Чисти и одмастува. Висока растворлива моќ. Не остава траги. Боја: бела пена..
354 ден.
без ДДВ: 300 ден.
Универзален чистач 500ml Универзален чистач 500ml
Квалитетно средство за чистење без ацетон. Многу ефикасно ги отстранува маслото, нечистотијата,..
218 ден.
без ДДВ: 185 ден.
Универзален чистач 30l Универзален чистач 30l
Bremtec чисти и одмастува метал, стакло и керамика.  Ги отстранува абењето на влошките на со..
5.841 ден.
без ДДВ: 4.950 ден.
Индустриски чистач 400ml. Индустриски чистач 400ml.
Овој високотехнолошки специјален чистач ја отстранува најтврдокорната нечистотија како што се остато..
566 ден.
без ДДВ: 480 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS