КОНЕКТОРИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Пластичен Т-конектор
Надворешен дијаметар на цевката: 4 мм Надворешен дијаметар: 8,5 мм Должина: 29 мм ..
194 ден.
без ДДВ: 164 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS