1/4 НАСАДНИ КЛУЧЕВИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Магнетен држач за бит пх2 62mm
Магнетен држач за бит со тврдина од 58 до 60. Изработени според стандард DIN 3126. ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Насаден клуч имбус 3mm 1/4 Насаден клуч имбус 3mm 1/4
Насаден клуч имбус 1/4, цврстина од 58 до 60. Произведени од специјален хром ванадиум ч..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Насаден клуч торкс Т20 1/4 Насаден клуч торкс Т20 1/4
Насаден клуч торкс 1/4, со цврстина од 58 до 60. Произведени од специјален хром ванадиу..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Продолжеток со дршка 1/4 150mm
Продолжеток со ерго дршка 1/4, 150мм. Произведени од специјален хром ванадиум челик. ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Адаптер за насаден клуч 1/4-3/8 25mm Адаптер за насаден клуч 1/4-3/8 25mm
Произведени од специјален хром ванадиум челик. Изработени според стандард DIN 3113. ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Т-рачка со клизен дел 1/4 150mm Т-рачка со клизен дел 1/4 150mm
Т-рачка со клизен дел 1/4 150mm. Произведени од специјален хром ванадиум челик. Изра..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Продолжеток 1/4 50mm Продолжеток 1/4 50mm
Продолжеток 1/4. Произведени од специјален хром ванадиум челик. Изработени според ст..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Насаден клуч 1/4 6А 4mm Насаден клуч 1/4 6А 4mm
Насаден клуч 1/4, 6 агли, краток, Произведени од специјален хром ванадиум челик, Изр..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS