НАМЕНСКИ АЛАТ ЗА ДИАГНОСТИКА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сет за манометар за компресија на бензински мотори
За патнички возила и мотоцикли. Должина на цевката: 250 mm. Двојна мерна скала 0-20 бари (0-29..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Сет за испитување на притисок на горивото 0 - 7 бари
Алатка за тестирање на притисокот на горивото. За возила со систем за вбризгување (освен системит..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Манометар за компресија на дизел Манометар за компресија на дизел
Мерен опсег 0-70 бари. Должина на цевката 355 мм. M10, M12, M14 приклучоци за приклучоци за ос..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS