КОМБИНИРАНИ СЕТОВИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сет битови, 10mm прифат, 40 парчиња Сет битови, 10mm прифат, 40 парчиња
Сет битови со 10mm прифат Сетот содржи: Имбус: 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12mm, со 30mm и 75mm должина..
2.499 ден.
без ДДВ: 2.118 ден.
Сет алат 1/4 1/2 3/4 222п. Сет алат 1/4 1/2 3/4 222п.
Крцкалка 1/4 со 72 заби произведена од специфичен  хром молибден челик. Битови про..
13.840 ден.
без ДДВ: 11.729 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS