ЕЛЕКТРИКА ЗА ВОЗИЛА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Топлинско собирачко црево 2,4/1,2mm 15m
25,4mm                    5m      &..
767 ден.
без ДДВ: 650 ден.
Термособирачки конектор 0,5-1,5mm црвен
жолтеникава         0,3-0,5mm жолта          &n..
42 ден.
без ДДВ: 36 ден.
Чистач за електро контакти 400ml Чистач за електро контакти 400ml
TermClean ги чисти електричните контакти од лесна корозија и акумулации на нечистотија, што често до..
442 ден.
без ДДВ: 375 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS