СОЕДИНЕНИЈА ЗА ЗАПТИВАЊЕ НА КАРАСЕРИЈА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Пу-лепило 300ml сиво лепи и заптива Пу-лепило 300ml сиво лепи и заптива
Proton Protect е без силикон, еластична, издржлива и леплива 1-компонентна конструкција, лепило и за..
472 ден.
без ДДВ: 400 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS