ИНСПЕКЦИЈА И ОДРЖУВАЊЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Чистач за дпф филтер 400ml Чистач за дпф филтер 400ml
DPF100 е незапаливо средство за чистење без метали за растворање на наслаги на јаглерод и пепел во п..
1.947 ден.
без ДДВ: 1.650 ден.
Чистач за внатрешност на моторот 500ml
Моторот, ослободен од наслаги и нечистотија, и свежото масло, кое не е загадено од старата контамина..
442 ден.
без ДДВ: 375 ден.
Адитив за моторно масло 300ml Адитив за моторно масло 300ml
Normfest Motordicht ги регенерира гумените и пластичните заптивки на моторот и ја намалува потрошува..
365 ден.
без ДДВ: 309 ден.
Чистач на хладњак 250ml Чистач на хладњак 250ml
Чистачот на радијатори Normfest е концентрат за брзо и лесно чистење на кола за ладење, особено кај ..
348 ден.
без ДДВ: 295 ден.
Средство за лепење на разладен систем 150ml Средство за лепење на разладен систем 150ml
Трајно и сигурно ги запечатува пукнатините. Компатибилен со антифриз и течности за ладење, неут..
318 ден.
без ДДВ: 269 ден.
Чистач за бензиски систем 300ml
Погоден за сите системи за вбризгување на бензин. Го чисти системот за вбризгување од остатоци ..
365 ден.
без ДДВ: 309 ден.
Чистач за дизел систем 300мл.
Тој дава доволно подмачкување на дизел горивото со низок сулфур и го зголемува квалитетот на палењет..
401 ден.
без ДДВ: 340 ден.
Чистач за карбуратор 400ml Чистач за карбуратор 400ml
VC980 е специјално средство за чистење на системот за отстранување на типичната нечистотија и наслаг..
413 ден.
без ДДВ: 350 ден.
Спреј за подмачкување 600ml Спреј за подмачкување 600ml
Спреј за подмачкување се користи за подмачкување и заштита на сите подвижни делови како што се ..
472 ден.
без ДДВ: 400 ден.
Активна пена за ентериер 600ml Активна пена за ентериер 600ml
Активна пена. Чисти и одмастува. Висока растворлива моќ. Не остава траги. Боја: бела пена..
354 ден.
без ДДВ: 300 ден.
Универзален чистач 600ml Универзален чистач 600ml
Овој квалитетен чистач кој содржи ацетон е идеален за брзо одмастување без остатоци и чистење на абе..
188 ден.
без ДДВ: 159 ден.
Универзален чистач 500ml Универзален чистач 500ml
Квалитетно средство за чистење без ацетон. Многу ефикасно ги отстранува маслото, нечистотијата,..
218 ден.
без ДДВ: 185 ден.
Универзален чистач 30l Универзален чистач 30l
Bremtec чисти и одмастува метал, стакло и керамика.  Ги отстранува абењето на влошките на со..
5.841 ден.
без ДДВ: 4.950 ден.
Спреј за заштита на акумулатор син 300ml Спреј за заштита на акумулатор син 300ml
Заштитниот спреј за акумулатор Poltec ги штити и изолира обработените столбови на акумулаторот,..
413 ден.
без ДДВ: 350 ден.
Контакт спреј 300ml Контакт спреј 300ml
Спреј за помош за контакт со контакт ја подобрува способноста за палење во системите за палење, реле..
413 ден.
без ДДВ: 350 ден.
Старт спреј плус 300ml
Super Start Plus го подобрува стартното однесување на 2-тактните и 4-тактните бензински и дизел мото..
336 ден.
без ДДВ: 285 ден.
Спреј за заштита на електрични контакти Спреј за заштита на електрични контакти
Силиконската маст Siltron ја отстранува влагата и затоа е идеална за заштита на електронските компон..
708 ден.
без ДДВ: 600 ден.
Индустриски чистач 400ml. Индустриски чистач 400ml.
Овој високотехнолошки специјален чистач ја отстранува најтврдокорната нечистотија како што се остато..
566 ден.
без ДДВ: 480 ден.
Силикон спреј еко 600ml Силикон спреј еко 600ml
Силиконскиот спреј еко заштитува и се грижи за пластичните и гумените делови во автомобилскиот ..
442 ден.
без ДДВ: 375 ден.
Спреј за отстранување силикон 400ml Спреј за отстранување силикон 400ml
Никогаш не го користете на обоени површини! Seal-Ex без напор ги отстранува запечатувачките соеди..
767 ден.
без ДДВ: 650 ден.
Силикон за мотор црн 200ml
ОПАСНОСТ!!! Овој силикон не е погоден за запечатување резервоари и не смее да се користи во обл..
1.416 ден.
без ДДВ: 1.200 ден.
Лепак за завртки 50ml. син Лепак за завртки 50ml. син
Анаеробна течна пластика која по стврднувањето сигурно ги зацврстува завртките од одвртување.  ..
855 ден.
без ДДВ: 725 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS