СРЕДСТВО ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЕЛЕКТРИЧНИ КОНТАКТИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Чистач за електро контакти 400ml Чистач за електро контакти 400ml
TermClean ги чисти електричните контакти од лесна корозија и акумулации на нечистотија, што често до..
442 ден.
без ДДВ: 375 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS