МАШИНИ ЗА МЕНУВАЊЕ ГУМИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Автоматска машина за менување гуми Автоматска машина за менување гуми
Машината има надворешен фат од 10" до 21" и внатрешен држач од 12" до 24". Опремен е и со систем ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Машина за промена на гуми 24" Машина за промена на гуми 24"
Description Pneumatic bead breaker Manually locked side-swing arm Inflating gun CE certified ..
79.850 ден.
без ДДВ: 67.669 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS