МАШИНИ ЗА БАЛАНСИРАЊЕ ГУМИ

МАШИНИ ЗА БАЛАНСИРАЊЕ ГУМИ
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Балансерка за гуми, 10" - 24" Балансерка за гуми, 10" - 24"
Опремен со 17" LCD екран, 3D дисплеј, многу прецизен и стабилен чип. Со функција за автоматска ка..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Полуавтоматска машина за балансирање тркала Полуавтоматска машина за балансирање тркала
Центрирачка машина за автомобили, комбиња и мотоцикли. Вклучува дигитален дисплеј и способност за..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS