ДВОСТОЛБНИ ДИГАЛКИ

ДВОСТОЛБНИ ДИГАЛКИ
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Двостолбна дигалка 4t 400V Двостолбна дигалка 4t 400V
Дигалката има капацитет до 4t. Силната конструкција на дигалката и рачното отклучување на за..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Двостабилна дигалка 4t автоматско заклучување 400V Двостабилна дигалка 4t автоматско заклучување 400V
Силните столбови и сигурен хидрауличен систем овозможуваат носивост до 4000 kg. Дигалката е опрем..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS