СЕТ ОДВРТУВАЧИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сет клучеви Ален Т, Торкс и Ален клучеви, 18п. на влошка
Комплет од 18 Т-одвртувачи со врвови торкс и имбус. Спакуван во пластична послужавник и идеален з..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Сет одвртувачи плоснат, крстач, торкс 21п. Сет одвртувачи плоснат, крстач, торкс 21п.
Комплет различни одвртувачи спакувани во тврда пластична послужавник. Содржи класични, ударн..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Сет ударни одвртувачи 12п. Сет ударни одвртувачи 12п.
Збир на армирани одвртувачи со дебели стебла и стврднат врв. Опремен со шестоаголник кој ово..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Ударен одвртувач
Ударен одвртувач 1/2. Произведени од специјален хром ванадиум челик. Се состои од&nb..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Сет одвртувачи 8п.
Сет одвртувачи се состои од по 4 рамни одвртувачи (6х150mm, 5х75mm, 3х75mm, 6х38mm) и од 4 крстачи (..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Сет одвртувачи 6п.
Сет од по 3 рамни одвртувачи (6х100mm, 5х75mm, 3х75mm) и 3 крстачи (ph2 х 100mm, ph1 х 75mm, ph..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Сет одвртувачи 4п.рамен+PH1, PH2
Сет одвртувачи 2 рамни (3х75mm, 5х100mm) и 2 крстачи (ph1 75mm, пх2 100mm). Содржат магнетен дел ..
510 ден.
без ДДВ: 432 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS