ЗАПТИВКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Заптивен лепак  310ml сив мс полимер Заптивен лепак  310ml сив мс полимер
Отпорен на температура: -40°C до +90°C. Отпорен на PH-неутрални средства за чистење. Формирањ..
365 ден.
без ДДВ: 309 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS