ЛЕПЛИВА ЛЕНТА, ДВОСТРАНА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Двострана леплива лента 6mm/10m
Тешка двострана монтажна лента со полиетиленска кополимерна пена со затворени ќелии. Боја: Црн..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS