ЛУБРИКАНТИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Спреј за подмачкување 600ml Спреј за подмачкување 600ml
Спреј за подмачкување се користи за подмачкување и заштита на сите подвижни делови како што се ..
472 ден.
без ДДВ: 400 ден.
Контакт спреј 300ml Контакт спреј 300ml
Спреј за помош за контакт со контакт ја подобрува способноста за палење во системите за палење, реле..
413 ден.
без ДДВ: 350 ден.
Спреј за заштита на електрични контакти Спреј за заштита на електрични контакти
Силиконската маст Siltron ја отстранува влагата и затоа е идеална за заштита на електронските компон..
708 ден.
без ДДВ: 600 ден.
Силикон спреј еко 600ml Силикон спреј еко 600ml
Силиконскиот спреј еко заштитува и се грижи за пластичните и гумените делови во автомобилскиот ..
442 ден.
без ДДВ: 375 ден.
Спреј за подмачкување со тефлон 400ml Спреј за подмачкување со тефлон 400ml
High Press Ultra подмачкува подвижни машински делови од секаков вид, како што се шарки, брави за вра..
531 ден.
без ДДВ: 450 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS