СТЕГИ ЗА ЦРЕВА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Метална стега за црево 8-12mm
Ремен и куќиште од не'рѓосувачки челик. Филипс завртка обложена со цинк од челик. Ширина на л..
25 ден.
без ДДВ: 21 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS