ДЕЛОВИ ЗА КОМЕРЦИЈАЛНИ ВОЗИЛА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Активна пена за ентериер 600ml Активна пена за ентериер 600ml
Активна пена. Чисти и одмастува. Висока растворлива моќ. Не остава траги. Боја: бела пена..
354 ден.
без ДДВ: 300 ден.
Универзален чистач 600ml Универзален чистач 600ml
Овој квалитетен чистач кој содржи ацетон е идеален за брзо одмастување без остатоци и чистење на абе..
188 ден.
без ДДВ: 159 ден.
Спреј за заштита на акумулатор син 300ml Спреј за заштита на акумулатор син 300ml
Заштитниот спреј за акумулатор Poltec ги штити и изолира обработените столбови на акумулаторот,..
413 ден.
без ДДВ: 350 ден.
Спреј за заштита на електрични контакти Спреј за заштита на електрични контакти
Силиконската маст Siltron ја отстранува влагата и затоа е идеална за заштита на електронските компон..
708 ден.
без ДДВ: 600 ден.
Индустриски чистач 400ml. Индустриски чистач 400ml.
Овој високотехнолошки специјален чистач ја отстранува најтврдокорната нечистотија како што се остато..
566 ден.
без ДДВ: 480 ден.
Спреј за отстранување силикон 400ml Спреј за отстранување силикон 400ml
Никогаш не го користете на обоени површини! Seal-Ex без напор ги отстранува запечатувачките соеди..
767 ден.
без ДДВ: 650 ден.
Лепак за завртки 50ml. црвен Лепак за завртки 50ml. црвен
Анаеробна течна пластика која по стврднувањето сигурно ги зацврстува завртките од одвртување.  ..
855 ден.
без ДДВ: 725 ден.
Спреј за бакарна маст 400ml Спреј за бакарна маст 400ml
Овој спреј за маснотии од бакар во златна боја е средство со тешка тежина, ослободување и склопување..
649 ден.
без ДДВ: 550 ден.
Пластичен Т-конектор
Надворешен дијаметар на цевката: 4 мм Надворешен дијаметар: 8,5 мм Должина: 29 мм ..
194 ден.
без ДДВ: 164 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS