КАРАВАН

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Индустриски чистач 400ml. Индустриски чистач 400ml.
Овој високотехнолошки специјален чистач ја отстранува најтврдокорната нечистотија како што се остато..
566 ден.
без ДДВ: 480 ден.
Силикон за мотор црн 200ml
ОПАСНОСТ!!! Овој силикон не е погоден за запечатување резервоари и не смее да се користи во обл..
1.416 ден.
без ДДВ: 1.200 ден.
Лепак за завртки 50ml. црвен Лепак за завртки 50ml. црвен
Анаеробна течна пластика која по стврднувањето сигурно ги зацврстува завртките од одвртување.  ..
855 ден.
без ДДВ: 725 ден.
Спреј за подмачкување со тефлон 400ml Спреј за подмачкување со тефлон 400ml
High Press Ultra подмачкува подвижни машински делови од секаков вид, како што се шарки, брави за вра..
531 ден.
без ДДВ: 450 ден.
Спреј за ињектори Спреј за ињектори
Високо-технолошки отстранувач на 'рѓа без минерално масло за олабавување на 'рѓосани и оксидирани мл..
802 ден.
без ДДВ: 680 ден.
Лепило за ветробранско стакло 300ml Лепило за ветробранско стакло 300ml
1-компонентен, компатибилен со антена, непроводен, нормален модул, лепило за прозорци од PU без раст..
413 ден.
без ДДВ: 350 ден.
Заптивен лепак 310ml црн мсполимер Заптивен лепак 310ml црн мсполимер
Температурен опсег: 23°C, 50% релативна влажност Време на застаклување: 15 минути универзален..
365 ден.
без ДДВ: 309 ден.
Заптивен лепак  310ml сив мс полимер Заптивен лепак  310ml сив мс полимер
Отпорен на температура: -40°C до +90°C. Отпорен на PH-неутрални средства за чистење. Формирањ..
365 ден.
без ДДВ: 309 ден.
Паста за запечатување на споевите на ауспух 150ml Паста за запечатување на споевите на ауспух 150ml
Пастата е идеална бидејќи брзо се суши, без азбест.   ..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
Паста за репарација на издув 150ml Паста за репарација на издув 150ml
Пастата е идеална бидејќи брзо се суши, без азбест.   ..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.
Сунѓре за полирање 150mm вафли екстремно мек сунѓер Сунѓре за полирање 150mm вафли екстремно мек сунѓер
Исклучително мек сунѓер за полирање со интегрирана подлога за интерфејс за нежна нега и полирање на ..
719 ден.
без ДДВ: 609 ден.
Сунѓер за полирање 150mm мек лесно отстранувачки Сунѓер за полирање 150mm мек лесно отстранувачки
Мек сунѓер за полирање за професионална и нежна подготовка на обоени површини.  Нашиот висок..
637 ден.
без ДДВ: 540 ден.
Сунѓер за полирање150mm тешко висока ерозија Сунѓер за полирање150mm тешко висока ерозија
Оваа тврда подлога за полирање со отворени пори е совршена за отстранување на тешки гребнатини. З..
861 ден.
без ДДВ: 730 ден.
Сунѓер за полирање 150mm медиум Сунѓер за полирање 150mm медиум
Средно полирање сунѓер за подготовка на обоени површини. Препорачуваме да ги обработувате нашит..
737 ден.
без ДДВ: 625 ден.
Сунѓер за полирање 150mm за висока абразија
Екстремно агресивен медиум за мелење направен од јагнешка кожа за професионална подготовка на обоени..
967 ден.
без ДДВ: 819 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS