ОПРЕМА ЗА НАДВОРЕШНО ЧИСТЕЊЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сунѓре за полирање 150mm вафли екстремно мек сунѓер Сунѓре за полирање 150mm вафли екстремно мек сунѓер
Исклучително мек сунѓер за полирање со интегрирана подлога за интерфејс за нежна нега и полирање на ..
719 ден.
без ДДВ: 609 ден.
Сунѓер за полирање 150mm мек лесно отстранувачки Сунѓер за полирање 150mm мек лесно отстранувачки
Мек сунѓер за полирање за професионална и нежна подготовка на обоени површини.  Нашиот висок..
637 ден.
без ДДВ: 540 ден.
Сунѓер за полирање150mm тешко висока ерозија Сунѓер за полирање150mm тешко висока ерозија
Оваа тврда подлога за полирање со отворени пори е совршена за отстранување на тешки гребнатини. З..
861 ден.
без ДДВ: 730 ден.
Сунѓер за полирање 150mm медиум Сунѓер за полирање 150mm медиум
Средно полирање сунѓер за подготовка на обоени површини. Препорачуваме да ги обработувате нашит..
737 ден.
без ДДВ: 625 ден.
Сунѓер за полирање 150mm за висока абразија
Екстремно агресивен медиум за мелење направен од јагнешка кожа за професионална подготовка на обоени..
967 ден.
без ДДВ: 819 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS