ОДВРТУВАЧИ КРСТАЧИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Бит ph2 50mm блистер 1/2
Бит крстач 50mm блистра 1/2 со тврдост од 58 до 60. Изработени според стандард DIN 3126. ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Бит пх0 50mm 1/2 Бит пх0 50mm 1/2
Бит крстач 50мм, 1/2, со тврдина од 58 до 60. Изработени според стандард DIN 3126. ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Бит пх2 25mm 1/10
Крстач битови со тврдост од 58 до 60. Изработени според стандард DIN 3126. ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Бит пх0 25mm 1/4 Бит пх0 25mm 1/4
Бит крстач 1/4 со тврдина од 58 до 60. Изработени според стандард DIN 3126. ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Одвртувач ударен пх2 125mm
Произведени од специјален хром ванадиум челик. Одвртувачот содржи магнетен дел на врвот..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Одвртувач ПХ0 75mm Одвртувач ПХ0 75mm
Одвртувач крстач со магнетен дел на врвот и со удобна ерго дршка. ..
90 ден.
без ДДВ: 76 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS