АЛАТКИ И ДОДАТОЦИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
4 рабна жица за шофершајбна 1/50m 4 рабна жица за шофершајбна 1/50m
Особено за лепила за ветробранско стакло со висок модул. Идеален за влечење. Квадрат. Должи..
1.475 ден.
без ДДВ: 1.250 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS