ЛУБРИКАНТИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Спреј за подмачкување 600ml Спреј за подмачкување 600ml
Спреј за подмачкување се користи за подмачкување и заштита на сите подвижни делови како што се ..
472 ден.
без ДДВ: 400 ден.
Контакт спреј 300ml Контакт спреј 300ml
Спреј за помош за контакт со контакт ја подобрува способноста за палење во системите за палење, реле..
413 ден.
без ДДВ: 350 ден.
Силикон спреј еко 600ml Силикон спреј еко 600ml
Силиконскиот спреј еко заштитува и се грижи за пластичните и гумените делови во автомобилскиот ..
442 ден.
без ДДВ: 375 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS