НАМЕНСКИ АЛАТИ ЗА ТРАП

НАМЕНСКИ АЛАТИ ЗА ТРАП
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Наменски алат за внатрешни спони на летва 33 - 42mm
За вадење/монтирање на 1/2 стеги за воланот, капацитетот на стисокот е 33 - 42mm. ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Универзален сет за склопување/расклопување на лежишта и чаури Ø34 - 72mm
Универзален комплет за отстранување или склопување на лежишта, чаури, хидраулични лежишта, аморти..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Алат за промена на долни јабучици на лице место Mercedes W211,W220
Алат за промена на долни јабучици на лице место Mercedes W211,W220(се користи со 4M-154) ..
5.487 ден.
без ДДВ: 4.650 ден.
Алат за промена кугли на лице место Mercedes W211, W220
Алат за промена кугли на лице место Mercedes W211, W220 ..
15.363 ден.
без ДДВ: 13.019 ден.
Алат за штелување нагиб на трап - VW, Audi, Skoda, Seat
Алат за штелување нагиб на трап кај  VW Passat B5, Audi A4, A6, Skoda SuperB, Seat ..
10.174 ден.
без ДДВ: 8.622 ден.
Алат за промена пливачки чаури кај BMW E90
Алат за промена пливачки чаури на лице место кај BMW E90 ..
6.431 ден.
без ДДВ: 5.450 ден.
Извлекувач, радапцигер за извлекување хомокинетички зглоб кај BMW
Универзален радапцигер за извлекување хомокинетички зглоб кај моделите на BMW. ..
10.974 ден.
без ДДВ: 9.300 ден.
Алат за промена чаури на трап кај BMW Алат за промена чаури на трап кај BMW
Универзален алат за промена чаури на заден трап на лице место. Употреба кај моделите на: BMW с..
29.264 ден.
без ДДВ: 24.800 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS