ПОПРАВКА НА ПЛАСТИКА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Двокомпонентен лепак 25ml за лепење пвц, челик Двокомпонентен лепак 25ml за лепење пвц, челик
За лепење ПВЦ, ГРП. Материјалот има висока еластичност. Време на капнување: 90 секунди. Мож..
885 ден.
без ДДВ: 750 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS