РАДИЈАТОР

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Чистач на хладњак 250ml Чистач на хладњак 250ml
Чистачот на радијатори Normfest е концентрат за брзо и лесно чистење на кола за ладење, особено кај ..
348 ден.
без ДДВ: 295 ден.
Средство за лепење на разладен систем 150ml Средство за лепење на разладен систем 150ml
Трајно и сигурно ги запечатува пукнатините. Компатибилен со антифриз и течности за ладење, неут..
318 ден.
без ДДВ: 269 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS