1/4 СЕТОВИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сет бит насаден 1/4 крцкало 72 заби 63п. Сет бит насаден 1/4 крцкало 72 заби 63п.
Насадни клучеви произведени од специфичен хром ванадиум челик. Крцкало 1/4 со 72 заби произв..
3.190 ден.
без ДДВ: 2.703 ден.
Сет битови со крцкало 1/4 72 заби 46п. Сет битови со крцкало 1/4 72 заби 46п.
Крцкалка 1/4 со 72 заби произведена од специфичен  хром молибден челик. Битови про..
2.420 ден.
без ДДВ: 2.051 ден.
Сет битови со крцкало 1/4 72 заби 37п.
Сет битови со крцкало 1/4, со механизам од 72 заби, 37 парчиња. Произведено од специјален хром мо..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS