ЛЕПИЛО ЗА ПРОЗОРЦИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Лепило за ветробранско стакло 300ml Лепило за ветробранско стакло 300ml
1-компонентен, компатибилен со антена, непроводен, нормален модул, лепило за прозорци од PU без раст..
413 ден.
без ДДВ: 350 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS