МАСТИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Спреј за заштита на електрични контакти Спреј за заштита на електрични контакти
Силиконската маст Siltron ја отстранува влагата и затоа е идеална за заштита на електронските компон..
708 ден.
без ДДВ: 600 ден.
Спреј за бакарна маст 400ml Спреј за бакарна маст 400ml
Овој спреј за маснотии од бакар во златна боја е средство со тешка тежина, ослободување и склопување..
649 ден.
без ДДВ: 550 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS