ЗАШТИТА

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Спреј за заштита на акумулатор син 300ml Спреј за заштита на акумулатор син 300ml
Заштитниот спреј за акумулатор Poltec ги штити и изолира обработените столбови на акумулаторот,..
413 ден.
без ДДВ: 350 ден.
Лосион за заштита на кожата 1l.
Care Protect ја заштитува кожата при ракување со различни работни материјали како што се лубриканти ..
1.050 ден.
без ДДВ: 890 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS