ПОПРАВКА НА КАРАСЕРИЈА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
4 рабна жица за шофершајбна 1/50m 4 рабна жица за шофершајбна 1/50m
Особено за лепила за ветробранско стакло со висок модул. Идеален за влечење. Квадрат. Должи..
1.475 ден.
без ДДВ: 1.250 ден.
Двострана леплива лента 6mm/10m
Тешка двострана монтажна лента со полиетиленска кополимерна пена со затворени ќелии. Боја: Црн..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
Активна пена за ентериер 600ml Активна пена за ентериер 600ml
Активна пена. Чисти и одмастува. Висока растворлива моќ. Не остава траги. Боја: бела пена..
354 ден.
без ДДВ: 300 ден.
Лепило за ветробранско стакло 300ml Лепило за ветробранско стакло 300ml
1-компонентен, компатибилен со антена, непроводен, нормален модул, лепило за прозорци од PU без раст..
413 ден.
без ДДВ: 350 ден.
Заптивен лепак 310ml црн мсполимер Заптивен лепак 310ml црн мсполимер
Температурен опсег: 23°C, 50% релативна влажност Време на застаклување: 15 минути универзален..
365 ден.
без ДДВ: 309 ден.
Пу-лепило 300ml сиво лепи и заптива Пу-лепило 300ml сиво лепи и заптива
Proton Protect е без силикон, еластична, издржлива и леплива 1-компонентна конструкција, лепило и за..
472 ден.
без ДДВ: 400 ден.
Двокомпонентен лепак 25ml за лепење пвц, челик Двокомпонентен лепак 25ml за лепење пвц, челик
За лепење ПВЦ, ГРП. Материјалот има висока еластичност. Време на капнување: 90 секунди. Мож..
885 ден.
без ДДВ: 750 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS