ДЕЛОВИ ЗА ВОЗИЛО

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Отстранувач на корозија Oxim Protect Отстранувач на корозија Oxim Protect
Oxim Protect ефикасно ги олабавува заглавените, 'рѓосани завртки приклучоци на автомобили, камиони, ..
377 ден.
без ДДВ: 319 ден.
Спреј за отстранување на ‘рѓа Спреј за отстранување на ‘рѓа
Oxim Ultra ефикасно ги олабавува заглавените, 'рѓосани завртки приклучоци на автомобили, камиони, зе..
354 ден.
без ДДВ: 300 ден.
Спреј за ињектори Спреј за ињектори
Високо-технолошки отстранувач на 'рѓа без минерално масло за олабавување на 'рѓосани и оксидирани мл..
802 ден.
без ДДВ: 680 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS