ПОТРОШНИ МАТЕРИЈАЛИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Отстранувач на корозија Oxim Protect Отстранувач на корозија Oxim Protect
Oxim Protect ефикасно ги олабавува заглавените, 'рѓосани завртки приклучоци на автомобили, камиони, ..
377 ден.
без ДДВ: 319 ден.
Осигурачи 100А мега Осигурачи 100А мега
Осигурувач за завртки Мега. Боја жолта. Верзија: 100А. Ширина: 67,3 +/-0,3 mm. Висина: 1..
265 ден.
без ДДВ: 225 ден.
Осигурачи 40А миди
црвено             50А жолта         ..
106 ден.
без ДДВ: 90 ден.
Осигурачи  40А макси
транспарентен          80А кафеава          &nb..
49 ден.
без ДДВ: 42 ден.
Осигурачи со низок профил 3А
кафеава                 7,5А кафеава    &n..
23 ден.
без ДДВ: 19 ден.
4 рабна жица за шофершајбна 1/50m 4 рабна жица за шофершајбна 1/50m
Особено за лепила за ветробранско стакло со висок модул. Идеален за влечење. Квадрат. Должи..
1.475 ден.
без ДДВ: 1.250 ден.
Метална стега за црево 8-12mm
Ремен и куќиште од не'рѓосувачки челик. Филипс завртка обложена со цинк од челик. Ширина на л..
25 ден.
без ДДВ: 21 ден.
Двострана леплива лента 6mm/10m
Тешка двострана монтажна лента со полиетиленска кополимерна пена со затворени ќелии. Боја: Црн..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
Топлинско собирачко црево 2,4/1,2mm 15m
25,4mm                    5m      &..
767 ден.
без ДДВ: 650 ден.
Осигурач 5А мини
кафеава                     7,5А розова&nb..
14 ден.
без ДДВ: 12 ден.
Осигурач 5А
темно зелена         35А кафеава           ..
7 ден.
без ДДВ: 6 ден.
Светилка 12V 21W Светилка 12V 21W
18 W          OEM квалитет 21 W           ..
23 ден.
без ДДВ: 19 ден.
Светилка 12V H7 55W Светилка 12V H7 55W
LL                            ..
182 ден.
без ДДВ: 154 ден.
Светилка 12V H1 55W Светилка 12V H1 55W
Normlight (Дистрибуирано од Normfest) H3 Волти: 12 Вати: 55 ..
100 ден.
без ДДВ: 85 ден.
Светилка 12V H4 60/55W Светилка 12V H4 60/55W
нормално                OEM квалитет Премиум   ..
153 ден.
без ДДВ: 130 ден.
Убодна светилка 12V 21/55W Убодна светилка 12V 21/55W
Сопирачки, рикверц и заден фар за магла со OEM квалитет. Vолти: 12. Приклучок: W3x16q. Ват..
160 ден.
без ДДВ: 136 ден.
Термособирачки конектор 0,5-1,5mm црвен
жолтеникава         0,3-0,5mm жолта          &n..
42 ден.
без ДДВ: 36 ден.
Везици 3,6х290 бели Везици 3,6х290 бели
380mm       7,5mm 368mm        4,8mm 282mm   ..
3 ден.
без ДДВ: 3 ден.
Везици 2,5х98 црни Везици 2,5х98 црни
500mm       4,8mm 550mm       8mm 762mm    &..
1 ден.
без ДДВ: 1 ден.
Екстремна заштита за раце 250ml.
Aquano Protect PLUS особено ефикасно ја заштитува кожата при ракување со супстанции кои не се раство..
613 ден.
без ДДВ: 519 ден.
Чистач за дпф филтер 400ml Чистач за дпф филтер 400ml
DPF100 е незапаливо средство за чистење без метали за растворање на наслаги на јаглерод и пепел во п..
1.947 ден.
без ДДВ: 1.650 ден.
Чистач за внатрешност на моторот 500ml
Моторот, ослободен од наслаги и нечистотија, и свежото масло, кое не е загадено од старата контамина..
442 ден.
без ДДВ: 375 ден.
Адитив за моторно масло 300ml Адитив за моторно масло 300ml
Normfest Motordicht ги регенерира гумените и пластичните заптивки на моторот и ја намалува потрошува..
365 ден.
без ДДВ: 309 ден.
Чистач на хладњак 250ml Чистач на хладњак 250ml
Чистачот на радијатори Normfest е концентрат за брзо и лесно чистење на кола за ладење, особено кај ..
348 ден.
без ДДВ: 295 ден.
Средство за лепење на разладен систем 150ml Средство за лепење на разладен систем 150ml
Трајно и сигурно ги запечатува пукнатините. Компатибилен со антифриз и течности за ладење, неут..
318 ден.
без ДДВ: 269 ден.
Чистач за бензиски систем 300ml
Погоден за сите системи за вбризгување на бензин. Го чисти системот за вбризгување од остатоци ..
365 ден.
без ДДВ: 309 ден.
Чистач за дизел систем 300мл.
Тој дава доволно подмачкување на дизел горивото со низок сулфур и го зголемува квалитетот на палењет..
401 ден.
без ДДВ: 340 ден.
Чистач за карбуратор 400ml Чистач за карбуратор 400ml
VC980 е специјално средство за чистење на системот за отстранување на типичната нечистотија и наслаг..
413 ден.
без ДДВ: 350 ден.
Спреј за подмачкување 600ml Спреј за подмачкување 600ml
Спреј за подмачкување се користи за подмачкување и заштита на сите подвижни делови како што се ..
472 ден.
без ДДВ: 400 ден.
Активна пена за ентериер 600ml Активна пена за ентериер 600ml
Активна пена. Чисти и одмастува. Висока растворлива моќ. Не остава траги. Боја: бела пена..
354 ден.
без ДДВ: 300 ден.
Чистач за електро контакти 400ml Чистач за електро контакти 400ml
TermClean ги чисти електричните контакти од лесна корозија и акумулации на нечистотија, што често до..
442 ден.
без ДДВ: 375 ден.
Универзален чистач 600ml Универзален чистач 600ml
Овој квалитетен чистач кој содржи ацетон е идеален за брзо одмастување без остатоци и чистење на абе..
188 ден.
без ДДВ: 159 ден.
Универзален чистач 500ml Универзален чистач 500ml
Квалитетно средство за чистење без ацетон. Многу ефикасно ги отстранува маслото, нечистотијата,..
218 ден.
без ДДВ: 185 ден.
Универзален чистач 30l Универзален чистач 30l
Bremtec чисти и одмастува метал, стакло и керамика.  Ги отстранува абењето на влошките на со..
5.841 ден.
без ДДВ: 4.950 ден.
Спреј за заштита на акумулатор син 300ml Спреј за заштита на акумулатор син 300ml
Заштитниот спреј за акумулатор Poltec ги штити и изолира обработените столбови на акумулаторот,..
413 ден.
без ДДВ: 350 ден.
Контакт спреј 300ml Контакт спреј 300ml
Спреј за помош за контакт со контакт ја подобрува способноста за палење во системите за палење, реле..
413 ден.
без ДДВ: 350 ден.
Старт спреј плус 300ml
Super Start Plus го подобрува стартното однесување на 2-тактните и 4-тактните бензински и дизел мото..
336 ден.
без ДДВ: 285 ден.
Спреј за заштита на електрични контакти Спреј за заштита на електрични контакти
Силиконската маст Siltron ја отстранува влагата и затоа е идеална за заштита на електронските компон..
708 ден.
без ДДВ: 600 ден.
Индустриски чистач 400ml. Индустриски чистач 400ml.
Овој високотехнолошки специјален чистач ја отстранува најтврдокорната нечистотија како што се остато..
566 ден.
без ДДВ: 480 ден.
Силикон спреј еко 600ml Силикон спреј еко 600ml
Силиконскиот спреј еко заштитува и се грижи за пластичните и гумените делови во автомобилскиот ..
442 ден.
без ДДВ: 375 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS