ОДВРТУВАЧИ ТОРКСОВИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Одвртувач торкс T8 75mm Одвртувач торкс T8 75mm
Торкс одвртувач со магнетен дел на врвот и со удобна ерго дршка.   ..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS