ХЕМИСКИ ПРОИЗВОДИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Отстранувач на корозија Oxim Protect Отстранувач на корозија Oxim Protect
Oxim Protect ефикасно ги олабавува заглавените, 'рѓосани завртки приклучоци на автомобили, камиони, ..
377 ден.
без ДДВ: 319 ден.
Екстремна заштита за раце 250ml.
Aquano Protect PLUS особено ефикасно ја заштитува кожата при ракување со супстанции кои не се раство..
613 ден.
без ДДВ: 519 ден.
Чистач за дпф филтер 400ml Чистач за дпф филтер 400ml
DPF100 е незапаливо средство за чистење без метали за растворање на наслаги на јаглерод и пепел во п..
1.947 ден.
без ДДВ: 1.650 ден.
Чистач за внатрешност на моторот 500ml
Моторот, ослободен од наслаги и нечистотија, и свежото масло, кое не е загадено од старата контамина..
442 ден.
без ДДВ: 375 ден.
Адитив за моторно масло 300ml Адитив за моторно масло 300ml
Normfest Motordicht ги регенерира гумените и пластичните заптивки на моторот и ја намалува потрошува..
365 ден.
без ДДВ: 309 ден.
Чистач на хладњак 250ml Чистач на хладњак 250ml
Чистачот на радијатори Normfest е концентрат за брзо и лесно чистење на кола за ладење, особено кај ..
348 ден.
без ДДВ: 295 ден.
Чистач за бензиски систем 300ml
Погоден за сите системи за вбризгување на бензин. Го чисти системот за вбризгување од остатоци ..
365 ден.
без ДДВ: 309 ден.
Чистач за дизел систем 300мл.
Тој дава доволно подмачкување на дизел горивото со низок сулфур и го зголемува квалитетот на палењет..
401 ден.
без ДДВ: 340 ден.
Чистач за карбуратор 400ml Чистач за карбуратор 400ml
VC980 е специјално средство за чистење на системот за отстранување на типичната нечистотија и наслаг..
413 ден.
без ДДВ: 350 ден.
Спреј за подмачкување 600ml Спреј за подмачкување 600ml
Спреј за подмачкување се користи за подмачкување и заштита на сите подвижни делови како што се ..
472 ден.
без ДДВ: 400 ден.
Чистач за електро контакти 400ml Чистач за електро контакти 400ml
TermClean ги чисти електричните контакти од лесна корозија и акумулации на нечистотија, што често до..
442 ден.
без ДДВ: 375 ден.
Универзален чистач 600ml Универзален чистач 600ml
Овој квалитетен чистач кој содржи ацетон е идеален за брзо одмастување без остатоци и чистење на абе..
188 ден.
без ДДВ: 159 ден.
Универзален чистач 500ml Универзален чистач 500ml
Квалитетно средство за чистење без ацетон. Многу ефикасно ги отстранува маслото, нечистотијата,..
218 ден.
без ДДВ: 185 ден.
Универзален чистач 30l Универзален чистач 30l
Bremtec чисти и одмастува метал, стакло и керамика.  Ги отстранува абењето на влошките на со..
5.841 ден.
без ДДВ: 4.950 ден.
Спреј за заштита на акумулатор син 300ml Спреј за заштита на акумулатор син 300ml
Заштитниот спреј за акумулатор Poltec ги штити и изолира обработените столбови на акумулаторот,..
413 ден.
без ДДВ: 350 ден.
Контакт спреј 300ml Контакт спреј 300ml
Спреј за помош за контакт со контакт ја подобрува способноста за палење во системите за палење, реле..
413 ден.
без ДДВ: 350 ден.
Спреј за заштита на електрични контакти Спреј за заштита на електрични контакти
Силиконската маст Siltron ја отстранува влагата и затоа е идеална за заштита на електронските компон..
708 ден.
без ДДВ: 600 ден.
Силикон спреј еко 600ml Силикон спреј еко 600ml
Силиконскиот спреј еко заштитува и се грижи за пластичните и гумените делови во автомобилскиот ..
442 ден.
без ДДВ: 375 ден.
Лосион за заштита на кожата 1l.
Care Protect ја заштитува кожата при ракување со различни работни материјали како што се лубриканти ..
1.050 ден.
без ДДВ: 890 ден.
Паста за раце 3l
Care Clean Corn се состои главно од природни, висококвалитетни суровини и ја чисти кожата длабоко во..
1.298 ден.
без ДДВ: 1.100 ден.
Спреј за отстранување силикон 400ml Спреј за отстранување силикон 400ml
Никогаш не го користете на обоени површини! Seal-Ex без напор ги отстранува запечатувачките соеди..
767 ден.
без ДДВ: 650 ден.
Лепак за завртки 50ml. син Лепак за завртки 50ml. син
Анаеробна течна пластика која по стврднувањето сигурно ги зацврстува завртките од одвртување.  ..
855 ден.
без ДДВ: 725 ден.
Спреј за подмачкување со тефлон 400ml Спреј за подмачкување со тефлон 400ml
High Press Ultra подмачкува подвижни машински делови од секаков вид, како што се шарки, брави за вра..
531 ден.
без ДДВ: 450 ден.
Спреј за отстранување на ‘рѓа Спреј за отстранување на ‘рѓа
Oxim Ultra ефикасно ги олабавува заглавените, 'рѓосани завртки приклучоци на автомобили, камиони, зе..
354 ден.
без ДДВ: 300 ден.
Отстранувач на ултра ‘рѓа 400mm Отстранувач на ултра ‘рѓа 400mm
Super-Crack Ultra ги олабавува тесните завртки без напор и недеструктивно во рок од неколку минути. ..
383 ден.
без ДДВ: 325 ден.
Заптивен лепак  310ml сив мс полимер Заптивен лепак  310ml сив мс полимер
Отпорен на температура: -40°C до +90°C. Отпорен на PH-неутрални средства за чистење. Формирањ..
365 ден.
без ДДВ: 309 ден.
Спреј освежувач на воздух
Веднаш ги елиминира мирисите и ја освежува внатрешната клима.  Долготрајни и економични. ..
454 ден.
без ДДВ: 385 ден.

За нас

Раборно време:

Понеделник - Петок: 08:00 - 16:00 ч.
Сабота - Недела: Затворено

Контакт

  • 075 224 400
  • info@alati.mk

Facebook

АЛАТИ ТРЕЈД © 2024. UKION SHOPS